SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 83m2 në shitje në B. Diellit – Mati 1.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
88 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
164300
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet në lagjen MATI 1 te banesat e STANDARDIT, në kompleksin “DAFINA”.
Banesa ndodhet në katin e VI-të dhe është e mobiluar sic shihet ne foto, me mobilje te kualitetit te lartë. Gjatë ndërtimit të objektit, në banesë është investuar ekstra nga pronari që nga nivelizimi e deri te punët finale. Keramikat, dyert si dhe parketi janë investim I cilsisë së lartë.
Banesa ka komplet teknikën e bardhë, si maqinën e tharjes dhe te larjes së rrobave, kondicioner, sistemi I kabllimit në të gjitha dhomat, cadra e ballkonit etj.
Banesa ka pamje nga lindja në perëndim.
Çmimi sipas marreveshjes.
Me banesë ofrohen edhe dy garazha te cilat shiten ndamas nga cmimi i baneses.

Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 WC
| 1 Depo (Lavanderi)
| 1 Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »