SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 40m2 ne dardani ! Delta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
164302
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen 40m2 kati perdhes lagjja Dardani ne Prishtine banesa ka nje dhome dite, nje dhome gjumi, kuzhin, banesa eshte e pershtatshme edhe per ndonje ordinance ose zyre pasi qe eshte ne perdhese eshte mjaft e organizuar, banesa ka hapesire te mjaftueshme per parking per veture perpara hymjes dhe poashtu ka nje bodrum te vetin ne shfrytezim. çmimi sipas marr veshjes
Për informata 044 249 654 ose 049 696 148
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »