SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes moderne me qira ne Arberi- komuna e re
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:36
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
164305
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Arberi, banesa gjendet perball komunes se re, e mobiluar ne teresi, ka klime,gjendet ne katin e dyte, 67m2
Banesa posedon:
- dhom gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 350 euro

Per me shume infromata ju lutem na kontaktoni ne numriN
WhatsApp & Viber:
045/ 641- 794
Informata rreth publikuesit
ARI
Prishtinë
045641794
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »