SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super ofert Banes komode me qira ne Arberi
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
164309
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Dragodan/Arberi, mobiluar ne teresi dhe moderne, komode, 55m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- koridor
-Banesa nuk ka Ballkon
Qmim 230euro

Per me shme informata ju lutm na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
045/ 641- 794
Informata rreth publikuesit
ARI
Prishtinë
045641794
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »