SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira ne lagjen Ulpiana
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
164311
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne lagjen Ulpiana(Te llesna). Banesa ka dy dhoma dhe gjindet ne katin e 1.

044 240 230, 049 409 406(viber)
Informata rreth publikuesit
IMPERIAL
Prishtinë
044240230
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »