SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes ne shitje ne lagjen Arberia
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:34
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
164314
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Arberia, eshte e mobiluar ne teresi m mobile extra, shitet e mobiluar, 65m2,
Banesa Posedon:
- sallon dhe kuzhine
- banjo me lavatriqe dhe tharese rrobash
- ballkon
- dhome gjumi
- koridor
Qmimi 80 000 euro

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
045/ 641- 794
Informata rreth publikuesit
ARI
Prishtinë
045641794
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »