SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes penthouse ne lagjen e Spitalit
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
230 m²
Ekstra :
Garazh, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
164318
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet për shitje Penthouse ne kompleksin "Vëllezërit Asllani" ne Prishtinë.
Banesa ndodhet në katin e 9-të të Kompleksit "Vëllezërit Asllani" i cili gjendet ne Lagjen e Spitalit afër Shkolles “Pavarsia”në Prishtinë.
Objekt shumë cilësor, i kompletuar në të gjitha aspektet, siguri e lartë, parking nëntokësorë dhe i perbashket, mirëmbajtje e rregullt e hyrjeve dhe objektit në përgjithësi.
Përfshin sipërfaqe prej 230m² dhe ka këtë renditje :2 Qëndrim ditor me kuzhinë, 4 Dhoma gjumi, 2 Banjo dhe 3 Ballkon.Ofrohet tërësisht e mobiluar. 750euro/m2

044 240 230, 049 409 406(viber)
Informata rreth publikuesit
IMPERIAL
Prishtinë
044240230
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »