SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet lokali me qira
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:13
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
164320
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali gjindet ne bregun e diellit(afer shkolles fillore Ismail Qemaili). Lokali ka 60m2 dhe nje minidepo prej 4m2. Eshte i pershtatshum per furre, ordinance, laborator, zyre etj.

044 240 230, 049 409 406(viber)
Informata rreth publikuesit
IMPERIAL
Prishtinë
044240230
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »