SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera te 4 llullat
Çmimi :
€240.00
Kategoria :
Postuar :
28 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
58 m²
ID e produktit :
164322
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera te 4 llullat afer market MANI
Siperfaqe 58m2
Kati -I-
Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-> Sallon
-> Dhomë gjumi
-> Kuzhin
-> Banjo
-> Koridor
Cmimi 240€
E-0397
Tel.viber
+38643717747
+38643717748
Informata rreth publikuesit
Agjensioni
Prishtinë
+38643717748
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »