SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Garsonjerk me Qira ne Lagje Muhaxherve - Kodi 0978
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
164325
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Garsojerk me Qira ne Lagjen e Muhaxherve - Kodi 0978

Lokacioni: Afer Hotel Afa

Siperfaqe: 40 M2

Kati 2

Renditjet:

- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Koridor

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Lift
- Uj 24 H
- Mirembatje te Hymjes

- Salloni eshte i perbashket me kuzhin dhe posedon 2 shtreter.

Çmimi €200

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »