SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa me qira 140m2 ne aktash !Delta
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
164328
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne lagjen bregu i diellit ne aktash
Rruga Ganimete Terbeshi afer salles 1 tetori
Banesa eshte e mobiluar gjendet ne katin e 7
Posedon Lift me kartele
Banesa ka 3 dhoma gjumi 2 banjo sallon dhe kuzhine
Ne shitje banesa shitet 850€ m2
Per me shume na kontaktoni 049 696 148 ose 044 249 654
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
38649157113
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »