SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IPET ME QERA BANESA 86m2 ME DY DHOMA GJUMI NE ROYAL RRUGA B MAT1 PRISHTINE
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
86 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
164331
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne katine kater
Eshte e mobiluar Ka qendrim ditor, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo+wc
Shiqon kah rruga B
Ka perhere ashensor dhe uje
Ka ngrohje qendrore nga qyteti
Ipet per familje ose te punesuar per kohe me te gjate

Çmimi 300 euro per muaj
Informata rreth publikuesit
Doni
Prishtinë
+37745878777
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »