SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 62.2m2 me Ratë të lirë mujore - 305 Euro
Çmimi :
€305.00
Kategoria :
Postuar :
13 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pishinë, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
164341
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përbërja e banesës:
1 - Qëndrim ditor |
1 - Kuzhinë |
1 - Dhomë te gjumit |
1 - Koridori |
1 - Banjo + Wc|
1 - Ballkon
Dizajni në banesë mund të përshtatet sipas nevojave dhe kërkesave që përcakton blerësi.
Informata rreth publikuesit
Festim
Prishtinë
+38649316068
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »