SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira ne Dardani, Sante 250 Euro
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:49
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
164347
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Banesa me Qira ne Dardani te Santea, ka 60 m2, kati i 8, lifti eshte funksional gjithmone. Eshte e renovuar dhe e mobiluar.

Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon
Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+37744557227 VIBER
+38649557227 VIBER
+38649777158 VIBER
E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/ 

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION
Informata rreth publikuesit
Butrint
Prishtinë
044557227
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »