SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira Mati 1 (mrapa Super Vives)
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
ID e produktit :
164348
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qir Mati 1 kati i - V - mrapa Super Vives mobiluar ne teresi pamje ka lindja , e paisur me te gjitha dhe ka kete renditje :- Dhome dite- Kuzhine- Dhome gjumi- Ballkon - Koridor- Banjo- Cmimi: 270€- Tel/ 045560960- Agjencioni Premium -

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Premium
Prishtinë
045560960
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »