SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET TOKE ME VLERE NE PREKOC PRANE RRUGES MAGJISTRALE
Çmimi :
€1,680,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor
Madhësia :
10200 m²
ID e produktit :
164361
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Toka eshte prane nenkalimit dhe eshte me dimenzione forte te mira. Eshte 80m pergjate asfaltit dhe 130m ne thellesi, Nga njera ane kufizohet me rrugen e asfaltuar te fshatit e ne anen tjeter me rrugen e lagjes me zhavor

Ne toke ekzistojne dy shtepi te perdoreshme
Eshte shume e mire per banim individual, per hoteleri ekskluzive, per tregti dhe per industri

Çmimi eshte 14000 euro per ari
Informata rreth publikuesit
Doni
Prishtinë
+37745878777
Llapnasell [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »