SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre me Qera ne SEMITRONIX
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:42
Mobilimi :
Pamobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
360 m²
ID e produktit :
164364
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohen me qera 360m² për zyre në objektin SEMITRONIX, Hapesira afariste prej 360m² është ne katin e parë te SEMITRONIX, me pamje nga rruga kryesore, eshte e pershtatshme per zyre si dhe shume lloje te aktiviteteve biznesore. Objekti SEMITRONIX gjendet ne rrugen kryesore Prishtinë - FushëKosovë, perball JUMBO, LESNA, LC WAIKIKI, A&M, AAB etj.Kontakt: Tel: 044 442 969 viber: +38649215785

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni KALABRIA
Prishtinë
377 44 442 969
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »