SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lehsohet me qera
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
8 Korrik '17
Madhësia :
38 m²
ID e produktit :
164370
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne lagjen Ulpiana ne katin e 1 me siperfaqe 38m2 me nje dhom gjumi sallon me kuzhin banjo dhe nje depo

Për më shumë informata:

045 692 689
044 929 111 [ +Viber ]
Informata rreth publikuesit
betim
Prishtinë
045692689
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »