SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trualli per ndertim ne Lagjen e Spitalit
Çmimi :
€14,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shtator '17
Madhësia :
5400 m²
ID e produktit :
164375
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trualli per ndertim ne Lagjen e Spitalit me siperfaqe prej 54 ari dhe dimenzione 100x54m. Trualli ka tere infrastrukturen dhe eshte parapare ndertim i larte ku koeficienti sillet 2.2
Cmimi i truallit eshte 14.000 euro/ari
Tel.049 441 260
Informata rreth publikuesit
IMMOSTAR
Prishtinë
044 659 488
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »