SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AQGENCY BANESA ME QIRA ARBËRI
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:28
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
ID e produktit :
164378
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lèshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin : Prishtinë , lagje : Arbëri (Dragodan ) , kati : I pestë .
Banesa posedon : dy dhoma gjumi , sallon me kuzhinë , banjo dhe ballkon .
Çmimi : 350 €
Tel : 044 260 024
Tel : 044 801 069
Email : info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »