SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa në Qendër, Rr.”Agim Ramadani”
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
164380
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dëshironi të jetoni sa më afër Qendrës, sa më afër institucioneve që ju nevoijten!

Shitet Banesa në Qendër, Rr.”Agim Ramadani”

Posedon:
• 100m2,
• Kati 4,
• 3 Dhoma gjumi,
• Sallon,
• Kuzhinë,
• Banjo,

Çmimi 1500Єm2.

Nëse keni paqartësi dhe ju duhen informata shtesë mos hezitoni të na kontaktoni përmes emalit tonë apo nr. kontaktues Tel, +37745/888-488, +37744/49/260-075, +37744/49/118-380, 038/241-999, zyrapirro@gmiail.com
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »