SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap me qira banesen 60m2 te parku i qytetit !Delta
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:39
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
164381
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qira banesen 60m2 kati i -I- te Parku i Qytetit ne Prishtine banesa posedon dhome gjumi, sallon, kuzhine, banjo, korridor banesa eshte e mobiluar dhe ka kushte shum te mira banimi. Çmimi 300€ ne kete çmim pershihen te gjitha shpenzimet.
Për Informata:049 696 148 ose 044 556 777
Kontaktoni nga ora 10:00 deri 20:00

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook
Agjensioni Për Patundshmëri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
38649157113
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »