SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Fushe Kosove
Çmimi :
€50,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:54
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
164384
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa në Fushe Kosove perball Apollonis, banesa esht e mobiluar ekstra, gjindet nekatin e 8, ka ashensor dhe uje 24h.
(Shitet me mobile dhe pa mobile)

Banesa në 85m² të sajë përbëhet prej:
• Salloni + kuzhina
• 2 dhoma gjumi
• Banjo
• Koridor
• Terrac

Kontakt:
Tel : 044 442 969
Viber: +386 49 215 785

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni KALABRIA
Prishtinë
377 44 442 969
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »