SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera mbrapa teatrit
Çmimi :
€240.00
Kategoria :
Postuar :
28 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
164392
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera mbrapa teatrit kombetare (sllovenia Sport)
Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-> Sallon me kuzhine
-> Dhome gjumi
-> Banjo
-> Ballkon
Cmimi 240€
E-0401
Tel.viber
+38643717747
+38643717748
Informata rreth publikuesit
Agjensioni
Prishtinë
+38643717748
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »