SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa me qira 50m2 te parku i qytetit ! Delta
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:38
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
164400
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet banesa me qira te ambasada e Zvicrres afer parkut te qytetit. Dhoma posedon sallon me kuzhine, dhome te fjetjes, banjo dhe ballkon.
Për informata Informata:049 406434 ose 044 556 777
Kontaktoni nga ora 10:00 deri 20:00

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook
Agjensioni Për Patundshmëri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38649406434
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »