SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshoj banesen me qira ne Rr.agim ramadani !Delta
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
164403
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne Rrugen ,,Agim Ramdani'' perball Hotel Siriusit,

Banesa eshte e gatshme per banim dhe ka ket rendeitje:
Kuzhin, dhome dite dhe 2 dhoma gjumi ,
Për informata 049 696 148 ose 044 249 654
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
38649157113
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »