SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ‪59.4 m2 me ‪#Vetëm 19.485 € Direkt Kontratë me kompaninë (pa Bankë), dhe pjesa tjetër brenda afatit 2 Vjeqar, me rata 3mujore.
Çmimi :
€19,485.00
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
59 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
164404
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Permbajtja :
o Qendrim ditor
o Kuzhina
o Dhoma e fjetjes
o Koridori
o Banjo+Wc
o Depo
Lokacioni:
Mati 1 - Prishtine
Informata rreth publikuesit
Festim
Prishtinë
+38649316068
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »