SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qira Qender
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
2 Dhjetor '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
164432
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me Qira Qender afer Swiss Daimond kati i - IV - Mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje :

- Dhome dite
- Kuzhin
- Dhome gjumi
- Ballkon
- Banjo/wc
- Koridor

Çmimi 300 euro
✆ 044/049 358 100 [ Viber ]
🌐 bit.ly/2pVTWNx 
SWISS REAL ESTATE

B-j
ngxxxx
Informata rreth publikuesit
SWISS Patundshmeri
Prishtinë
044/049 358100
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »