SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 5.70Ari truall ne Sofali , me infrastruktur
Çmimi :
€114,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:07
ID e produktit :
164489
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 5.70Ari truall ne Sofali , me infrastruktur dhe qasje ne dy rrugë

çmimi per ari 20.000Euro
çmimi:114.000Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Sofali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »