SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa pent house 239m² te Kulla e Muhaxherve
Çmimi :
€155,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:14
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
239 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
164490
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e re pent house 113m² banim plus 126m² terasa (Komplet 239m² kati i 8-te Kulla e Muhaxherve ne lagjen e Muhaxhereve. Banesa eshte ndertim i Driloni Group dhe ofron kushte shume te mira jetese, hapesira te organizuara mire dhe pamje fantastike te qytetit nga terasa, ka uje dhe rryme 24 ore, monitorim me kamera, lifti modern, garazha dhe parkingje te mjaftueshme, gjelbrim dhe kende lojrash per femije. Objekti karakterizohet me afërsinë e parkut te qytetit, sipërfaqe rekracioni, izolim akustik prej 5 cm, termoizolim prej 10 cm me fasadat e jashtme si dhe me roleta automatike. Banesa gjindet afër Ambasadës Zvicrrane, 10 minuta nga qendra e qytetit, është në përfundim e sipër (përfundon në muajin Dhjetor 2017).
Banesa ka kete perberje;
- salloni me kamin
- kuzhina me trapezari
- 3 dhoma te fjetjes
- banjo
- toalet
- koridori
- terasa 126m²
- garazh
Qmimi eshte 155.000 euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion në Prishtinë
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »