SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa luksoze 90m2 me qira te restaurant rugova !Delta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:48
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
164497
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
banese eksklsive me qira ne aktash,te restaurant rugova,te ambasada sllovene,rruga regjep mala,i ka rreth 90 m,esht komplet e mobiluar ne menyr moderne,ne katin e pare,klim dhe lled tv ne qdo dhom,vetem per familjar qmimi me marrveshje
Për Informata:049 696 148 ose 044 556 777
Kontaktoni nga ora 10:00 deri 20:00

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook
Agjensioni Për Patundshmëri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
38649157113
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »