SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEN 2 PLLACE NE PEJE
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
164503
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITEN PLLACET NE PEJE, NE LAGJEN "KRISTAL" RRUGA "JETON DEDUSHAJ" NUMER 80, PLLACET KAN MUNDESI TE NDAHEN NE 10 ose 20 ARIME RRUGE TE ASFALTUAR, UJE, KANALIZIM, INTERNET dhe TV.DOKUMENTACION TE RREGULLT, PRONE SHQIPETARI PREJ VITIT 1980.LAGJJA KA PLAN URBANISTIK TE RREGULLUAR DHE MIRATUAR NGA KUBENDI KOMUNAL I PEJES.TEL. 044 100 464

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
LISI estate agent
Prishtinë
049406409
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »