SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA TE FURRA DITI-LAGJE SPITALI
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
164506
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qera banesen e cila gjendet ne Lagje te Spitalit afer banesave te Royallit, te Furra Diti.. Banesa eshte e mobiluar ne tersi eshte e re ne katin e dyte dhe ka kete renditje;
salloni
kuzhina
dhoma gjumit
banjo
ballkon
koridor

Cmimi eshte 200 euro, banesa leshohet per familjare dhe studeta/e!

044 433 667

+37744433667 viber
o.am
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »