SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa me qira banesa 85m2 te hotel afa ! Delta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:40
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
164508
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshojme banesen me qera, banesa eshte tri dhomshe dhe gjendet ne Lagjen e Muhaxhereve (tek Hotel AFA)
1 sallon + kuzhina + ballkoni,
2 dhoma gjumi,
1 banjo
Çmimi sipas marrveshjes
Për Informata:049 696 148 ose 044 556 777
Kontaktoni nga ora 10:00 deri 20:00

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook
Agjensioni Për Patundshmëri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
38649157113
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »