SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Tophane 2+1
Çmimi :
€310.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:07
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
164513
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Tophane, afer komunes e vjeter, gjendey ne katine 5-te, ka parking privat, eshte e mobiluar ne teresi me mobile te reja, 90m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo te madhe
- ballkon
- koridor
Qmimi 310 euro me garazh

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
045/ 641-794
Informata rreth publikuesit
ARI
Prishtinë
045641794
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »