SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHTEPI NE SHITJE NE PREVALL
Çmimi :
€40,500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:42
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
230 m²
ID e produktit :
164514
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjindet ne fshatin Sredska te komunes se Prizrenit ne rrugen Prizren-Prevallë ,perballë restoranin White House dhe Villa Park.Shtepia ka nje siperfaqe prej 230m2.Nje vend ideal per nje qetësi larg qytetit dhe zhurmes.Trualli posedon rrugen e asfaltuar dhe infrastrukren e plotë si psh:ujë,rrymë etj.Pronari Shqiptarë.
Çmimi 40.500 Euro
Për më shumë informata :
Agjencioni Big Apple: 044 799 407(Viber) Facebook: patundshmeri big apple Email: agjencionibigapple@gmail.com
Apo mund edhe te drejtoheni në zyren tonë e cila gjindet në Lagjen Ulpiana prapa Aleances.
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »