SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET LOKALI NE BOJANIN 47M katror
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
47 m²
ID e produktit :
164517
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet lokali ne rrugen xhevat ajvazi - BOJANIN -
lokali gjendet ne katin e 1 mund te shfrytzohet edhe si banes i ka te gjitha kushtet dhe edhte i rreguluar mir i ka 47 metra katror ka edhe podrum me 20 metra katror
numri kontaktus 049 212 332
Informata rreth publikuesit
taulant
Gjilan
049 212 332
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »