SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET LOKALI 22 METRA KTAROR- GILAN
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '17
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
164518
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET lokali ner stacionionin e autobuseve lokali eshte i rregulluar mir dhe te gjitha dokumentet i ka ne rregull |

numri kontaktus 049 212 332
Informata rreth publikuesit
taulant
Gjilan
049 212 332
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »