SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa me qira te shkolla iliria ! Delta
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:04
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
164523
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes ka: Sallon me kuzhin , 1 dhom gjumi ,banjo shpajz dhe 2 ballkona banesa gjendet afer shkolles fillore Iliria"
Për informata 049 696 148 ose 044 249 654
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »