SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtëpia në Matin 1, afër shkollës Amerikane
Çmimi :
€190,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
260 m²
ID e produktit :
164537
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Rehatohu gjejë qetësi, në një vend jo larg qytetit por larg zhurmës së qytetit!

Nëse një familja ka nevojë për shtëpi, Mati 1 ju Ofron mundësi.

Mati 1 gjithnjë e më shumë është në frekuentim e sipër.

Shitet Shtëpia në Matin 1, afër shkollës Amerikane

Posedon:

• 260m2,
• 3 Ari,
• 3 Katëshe (+ nënkulëm),
• 3 Dhoma gjumi,
• Sallon,
• Kuzhinë,
• 2 Banjo,
• Kuzhinë verore,
• Garazhë,

E renovuar dhe mobiluar.

Çmimi 190.000Є.

Nëse keni paqartësi dhe ju duhen informata shtesë mos hezitoni të na kontaktoni përmes emalit tonë apo nr. kontaktues Tel, +37745/888-488, +37744/49/260-075, +37744/49/118-380, 038/241-999, zyrapirro@gmiail.com
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »