SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEN 90 ARI TRUALL NE PREVALL
Çmimi :
€30,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 08:33
Madhësia :
9000 m²
ID e produktit :
164540
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trualli gjindet ne fshatin Sredska te komunes se Prizrenit ne rrugen Prizren-Prevallë ,perballë restoranin White House dhe Villa Park.Trualli ka asfalt dhe posedon infrastrukren te plotë si psh:ujë,kanalizim,rrymë etj.Pronari Shqitparë.
Çmimi 30.000 Euro
Për më shumë informata :
Agjencioni Big Apple: 044 799 407(Viber) Facebook: patundshmeri big apple Email: agjencionibigapple@gmail.com
Apo mund edhe te drejtoheni në zyren tonë e cila gjindet në Lagjen Ulpiana prapa Aleances.
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »