SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESATATE AGENCY BANESË NË SHITJE FUSHË kOSOVË
Çmimi :
€33,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:34
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
61 m²
ID e produktit :
164552
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e cila gjendet ne qytetin:Fushë Kosovë,lagje:Dardania(te shkolla Mihajl Grameno),kati:I pestë(I),sipërfaqja:61m².
Banesa posedon:një dhomë gjumi, sallon me kuzhinë,banjo,koridor,depo e vogël dhe ballkon.

Çmimi: 33.000 €
Tel: 044 300 089
Tel: 044 100 036
Email: info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »