SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Gjithqka cka duhet eshte 20% (13 ,284 Euro) , për tu bërë pjesë e Kompleksit HIG (Projekt dhe model Zviceran)
Çmimi :
€13,284.00
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
81 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pishinë, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
164555
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa 81 m2 posedon këtë renditje :
o Qëndrim ditor me ‪kuzhinë
o Dhoma e gjumit per prindër
o Dhoma e gjumit per fëmijë
o Koridor
o Banjo
o Ballkon
Pse Projekt Zviceran?
1. Objektin HIG - CENTER
2. Qendren Tregtare 5Kat
3. Wellnesin (Pishine e brendshme, Sauna, Fitnes, Dhoma qetësie, 365dite)
4. Kanalin e Mbeturinave
5. Ngrohje - Ftohje per dysheme (moderne me orëmatës)
6. Sitemin pa bojlerë në banesë(moderne me orëmatës)
7. Derë e hymjes 120kilogramëshe e blinduar / Dritare me 3xhama-roletë alumini)
8. Tipin e Banesave nga 59 - 107m2
9. Finalizimin e Baneses me Qelesa ne Dorë
10. Sigurim(Person fizik) qdo hyrje e bllokut
11. Mirëmbajtja e Objektit
Lokacioni : Mati 1 - Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Festim
Prishtinë
+38649316068
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »