SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA)Leshoj me qera banesen te ish shkolla teknike
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
32 m²
ID e produktit :
164559
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni i Patundshmerive "JONI" leshon me qera Garsonjerken te ish shkolla teknike, rruga perball hamburger "SKENDA"
Banesa ka 1 sallon. nje dhome gjumi dhe banjon. Gjendet ne katin e 6-te dhe ka ashensor.

Na kontaktoni:
+377 45 685 000
+386 49 537 532
Informata rreth publikuesit
Enis
Prishtinë
045-685-000
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »