SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET TRUALLI NE LOKACION TE MIRE 7ari NE BREZOVICE
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor
Madhësia :
700 m²
ID e produktit :
164576
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trualli gjendet ne rrugen kryesore per te qendra e skijimit dhe eshte ne zone atraktive te vikend-shtepive.

Neper truall kalon uji qe e ben poziten edhe me atraktive.

Siperfaqe 7 ari.

Çmimi eshte 65000 euro
Informata rreth publikuesit
Doni
Prishtinë
+37745878777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »