SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IPET ME QERA LOKALI NE RRUGEN B me 100m2
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
164580
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali gjendet ne lokacion te mire me mundesi te terases para tij
Mund te perdoret per shume veprimtari si hoteliere, zejtare, tregtare etj

Kjo zone eshte mjafte aktive sepse ka fluks te madh te konsumatoreve

Lokali eshte plotesisht i gatshem dhe eshte i ri.
Informata rreth publikuesit
Doni
Prishtinë
+37745878777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »