SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne Tasligje II, me 3 ari obor
Çmimi :
€137,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:07
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
164597
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne Tasligje II, me 3 ari obor .

Shtepia eshte dy kate dhe posedon
Kati I : Dhomë dite , Kuzhinë , Shpajz , Banjo
Kati II: Tre dhoma gjumi , Banjo , Ballkon
Nënkulmi : Dhome dite (studio) , Ballkon
Oborr si dhe hapsir per dy vetura

çmimi:137.000Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Tasligje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »