SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Fushe Kosove
Çmimi :
€52,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
92 m²
ID e produktit :
164603
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Fushe Kosove rruga Hajrullah Zymi, afer zyreve te Model Sllovenia , banesa ka siperfaqe prej 96.21 metra katrore dhe posedon sallon me kuzhin dhe ballkon, dy dhoma gjumi njera eshte me ballkon, koridor, nje banjo. Gjindet ne katin e 4 dhe ka lift.Eshte e mobiluar dhe shitet me mobilje. Mundet te behet edhe nderrim me banesen ne lagjen Bregu Diellit dhe Matiqan.

Zyra per sherbime juridike dhe patundshmeri "URBAN"

tel: +377 45 912 721
email: urban.prishtina@gmail.com

GJindemi perball Kino ABC (te sheshi), rruga Rexhep Luci p.n , Prishtine 10000.
Informata rreth publikuesit
Zyra per sherbime juridike dhe patundshmeri URBAN
Prishtinë
+37745912721
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »