SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira te Mati 1, Afer Viva Freshit
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 19:05
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
164605
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira te Mati 1, afer Super Vives, ka 85 m2, gjendet ne katin e 1. Eshte e Mobiluar dhe leshohet per familjar. Depoziti i obliguar nje Qira ( 250 Euro).

Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
2 Banjo
Ballkon
Koridor

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+37744557227 VIBER
+38649557227 VIBER
+38649777158 VIBER
E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/ 

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION
Informata rreth publikuesit
Butrint
Prishtinë
044557227
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »