SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 83m2 me qira në Qendër te Sllovenia Sporti.
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
83 m²
Ekstra :
Garazh, Ballkon
ID e produktit :
164616
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 83m2 me qira në Qendër te Sllovenia Sporti.
Banesa gjendet në Qendër afër Sllovenia Sport, është tërësisht e mobiluar dhe është në katin e II-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon me kuzhinë
2. Dhoma gjumi
1. Banjo
2. Ballkon
1. GARAZHË (e përfshirë në çmim)

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »